Тренінг по медіаграмотності з працівниками бібліотеки

14 листопада тренер Світлана Сасюк із комунікативного клубу для підлітків та їх батьків «Думай. Дій. Досягай» провела з працівниками нашої книгозбірні мегапозитивний тренінг з медіаграмотності.

Для нас, людей, що працюють з інформацією, та просто пересічних громадян, це вкрай важливо. Тренінг розпочався з маленької розминки: кожен малював себе тим, ким відчуває в світлі власного Я, свою мрію, на роботі та вдома. Вчились розбиратися, що таке медіа, грамотність, інформування та пропаганда. Найбільш вражені тим, як поширюються фейки (завідомо неправдива інформація), дізналися, що означає «чекінг», як діє на нашу підсвідомість реклама тощо.

Додало динаміки в спілкуванні проведення рольових ігор у 2-х різних командах: малюнок на спині колеги і особливо кінцевий результат. Найбільше сподобалися і викликали позитивні емоції своєрідне прочитання і оцінка командами сюжету казки «Червона шапочка» із  позиції подачі головних героїв через засоби масової інформації. Це було неймовірно, позитивно і креативно. Дійсно, бібліотекарі знавці своєї справи. 

«Якщо ви трохи вичерпали свій ресурс, іноді відчуваєте себе на роботі конями, дзигами чи дровами – можна «прокачати» себе, поновити свою динаміку і з новими силами рухатись до нових вершин», – поділилась враження від тренінгу працівник бібліотеки Віра Кумановська.

Тренінг показав, що дійсно такі психологічні розвантаження вкрай необхідні, адже це колосальне джерело позитиву в нашій роботі. Ми щиро вдячні нашим партнерам із комунікативного клубу для підлітків та їх батьків «Думай. Дій. Досягай».

Додаткова інформація