Мистецька вітальня, присвячена 90-річчю від дня народження Леоніда Бикова

13 листопада для слухачів ВІППО, вчителів образотворчого мистецтва шкіл області, працівники відділу культури та мистецтв Любов Фрадинська та Лариса Тананайко підготували та провели засідання мистецької вітальні «Артист для народу», присвяченої 90-річчю від дня народження Леоніда Бикова, українського актора, режисера, сценариста.

Із емоційної розповіді присутні дізналися, що Леонід Биков цінував у людях «справжність», а фальш та лицемірство не міг терпіти. Його кіногерої навіть зараз, як і раніше, приваблють глядача своєю душевною чистотою, на диво світлим ставлення до життя. Такий характер персонажів, відтворених актором на екрані, не можна назвати випадковістю, адже Маестро у всіх випадках грав фактично сам себе.

На екрані оживали спогади друзів, колег актора, фрагменти фільмів, у яких він брав участь. Особливо вразило його твердження, що Україна йому дуже дорога та близька. Підтвердженям стали знамениті кадри фільму «У бій ідуть лише „старі“». 

Його юнацька мрія стати пілотом не збулася… Але незмінна популярність фільмів Леоніда Бикова протягом багатьох десятиліть підтверджує, що у актора був дійсно народний талант та високого злету душа.

Додаткова інформація