День патрульного поліцейського в бібліотеці: підсумки творчої роботи

Підсумки проекту «Карта міста Луцька безпечного для дітей», алегорична вистава і обговорення непопулярних тем, – про це та інше йшлося 23 березня у бібліотеці під час чергового Дня патрульного поліцейського.

Кілька місяців школярі – учасники заходів за участю патрульних поліцейських – створювали карту безпечного міста,  дизайн якої створив Дмитро Авраменко, позначаючи безпечні та небезпечні місця у Луцьку. І сьогодні підбито підсумки цих напрацювань.

Патрульні поліцейські Ольга Шмігель та Роман Ткачук розповіли, що опрацювали всі карти-анкети, з позначками учнів різних шкіл міста. Вони з приємністю відзначили, що діти підтвердили проблемні місця Луцька на яких відбувається підсилене патрулювання.

В подальших планах – продовжувати картоопитування, що сприятиме зменшенню таких  проблемних точок.

Продовженням заходу став тематичний форум-театр «Почути-непочуте». Вихованці Творчої театральної студії Наталії Журавльової «STUDIO N Zh» показали виставу «Задзеркалля» за твором сучасної письменниці Оксани Лущевської.

Для читачів, учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Лаврів  Луцького району було цікавим побачити інсценізацію твору про підлітків, де автор порушує питання шкільного булінгу, а головний персонаж – дівчинка в лікарні, яка хотіла покінчити із життям через психологічну атмосферу в школі.

Школярі та юні актори разом із поліцейськими обговорили тему булінгу та проблеми, які в суспільстві невиправдано замовчуються.

Нагадаємо, що Волинська обласна бібліотека для юнацтва разом із Патрульною поліцією Волинської області працюють у програмі ПОЛіС, метою якої є налагодження співпраці між громадою та поліцією заради безпеки та розвитку міст.

Додаткова інформація