Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

«В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»

7 та 14 березня в читальному бібліотеки під час мистецького відео-уроку «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» вшановували Тараса Григоровича Шевченка. Захід був приурочений 204-ій річниці від дня народження людини універсальних обдарувань та інтересів. Вічність підвладна лише геніям. І першому з них – безсмертному генію Тарасу Григоровичу Шевченку, найталановитішому поету і художнику в сузір’ї митців України. Він став символом чесності, правди й безстрашності, великої любові до людини, рідної землі.

Гостями імпрези стали учні вищого професійного училища № 9 та слухачі курсів – вчителі-філологи з усієї області, що проходили навчання на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Дізналися багато, і про Духовний безмір Шевченка – Поета і Художника, Людини й Особистості... І про те, що неможливо серед геніїв знайти митця, який так обожнював би жінку. Про це говорили, сперечалися з присутніми. Не судилося Тарасові мати власну хату, дружину-порадницю, діточок. Але він був безмежно вдячний за всетворящу любов жінки, яка надихала його на творчість. А натомість усі жінки, які пройшли через його життя, говорили про нього з великою любов’ю, повагою і захопленням. Бо він любив і возвеличував їх.

Перед присутніми виступив шевченкознавець, волонтер, голова громадської ініціативи «Меценати для солдата» Руслан Теліпський. Він розповів про пам’ятники Шевченка, споруджені у всьому світі, адже як фотограф, мандрівник побував на 5-ти континентах світу.

В ці дні, знову ще хоч на крок наблизилися до свого національного Генія і Пророка – кришталево чистого, як дитяча сльоза, у всіх доступних людських вимірах. А найперше – у ставленні до жінки, матері, дружини, судженої...

Додаткова інформація