Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

У нашій книгозбірні відбувся черговий День патрульного поліцейського

Бібліотека разом із Патрульною поліцією Волинської області продовжує роботу у програмі ПОЛіС, метою якої є налагодження співпраці між громадою та поліцією заради безпеки та розвитку міст.

Активний, насичений подіями День патрульного поліцейського 13 березня 2018 року розпочався у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва проектом «Жива бібліотека», учасниками якого стали лейтенанти патрульної поліції Ольга Шмігель, Роман Ткакчук і патрульні поліцейські Іванна Сеник, Мирослав Демчишак та учні Луцького центру професійно-технічної освіти.

Книгозбірня вже втретє проводить таку зустріч, щоразу із новими учасниками. Спілкування у форматі «живої бібліотеки» не тільки має схвальні відгуки від читачів та поліцейських, а й дає можливість краще дізнатись про особливості служби патрульних, можливість аудиторії задати велику кількість різноманітних питань, налагоджує контакти, додає позитиву.

А в післяобідню пору, десятикласники Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст.-правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою побували на тематичній зустрічі «Правова допомога підліткам». Участь у проведенні заходу взяли: начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Луцького місцевого центру Людмила Носкова, начальник відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Андрій Петрик, спеціаліст Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Прус, інспектори патрульної поліції, лейтенанти поліції Управління патрульної поліції Волинської області Ольга Шмігель, Роман Ткачук та представники обласного управління юстиції.

На події жваво обговорювали права та обов’язки підлітків, правове поле в якому діють патрульні поліцейські в роботі з неповнолітніми. Учням демонстрували соціальні відеоролики Міністерства внутрішніх справ України. Патрульні поліцейські відповідали на жваві питання юних правознавців та розповідали про випадки із своєї практики. Учням наголошували, що важливо знати свої права і разом із тим бути законослухняними і небайдужими громадянами.

Школярам було роздано буклети про безоплатну правову допомогу та листівки з коротким описом основних функцій центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги і їхніми контактними даними.

Додаткова інформація