Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Нагородження переможців міського творчого конкурсу «Особиста безпека»

1 березня 2018 року у стінах нашої книгозбірні підбили підсумки та нагородили найактивніших учасників міського творчого конкурсу «Особиста безпека», що відбувся в рамках проекту ПОЛіС.

Вручити грамоти та пам’ятні подарунки школярам прийшов заступник начальника управління патрульної поліції у Волинській області Дмитро Хмарук разом із колегами.

Директор бібліотеки Алла Єфремова розповіла присутнім про заходи та спільну дворічну роботу із патрульними поліцейськими, програму «ПОЛіС». Патрульні вручили учасникам конкурсу подяки і заохочувальні призи для найактивніших учнів. Так, школярі отримали грамоти, сумки з написами «Моя нова поліція – моя безпека», лінійки зі світловідбиваючими елементами і кепки з емблемою патрульної поліції. Дмитро Хмарук щиро подякував учням та їхнім вчителям.

Заступник начальника підкреслив важливість проведення таких конкурсів, що формують громадянську позицію учнів, обгрунтував вибір малюнків, що були відзначені грамотами.

Третє місце розділили акварельний малюнок «Безпека миру в Україні» Яковлюк Інни, учениці  Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №23 та кольорова графіка «Безпека на дорозі» Колдобіна Олександра, учня  Луцького НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» (керівник Ольга Янчук).

Друге місце отримали графіка «Мама довго говорила, поки каша не згоріла» Малащицької Юстини, учениці Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №22- ліцей; акварель «Завжди на сторожі» Лаптєвої Анни, учениці Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького та особливу увагу приділили роботі Лотиш Марії, учениці Луцького НВК №10 (керівник Оксана Літварчук) в якій піднята важлива тема дотримання школярами правил дорожнього руху, зокрема перехід проїжджої частини без використання навушників.

Почесне перше місце отримала потужна робота Харьковської Варвари (акварель «Безпечне місто»),  учениці Луцької ЗОШ №2. 

На конкурс у номінації «Відео» були представлені короткометражні фільми про безпеку, які зняли і змонтували школярі. У цій номінації виділили дві команди: команду 9-В класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 (керівник Наталія Терещук) лінк на відео: https://www.youtube.com/watch?v=6sPkFEqc8SA&feature=youtu.be та команду Луцької ЗОШ № 11 – колегіуму, яку очолила дев’ятикласниця Бригінець Анастасія лінк на відео: https://www.youtube.com/watch?v=0O-R_PF93SI

На завершення зустрічі патрульні та працівники бібліотеки провели для учнів майстер-клас із виготовлення флікерів із світловідбиваючими елементами, які прикріплюються до рюкзаків. Вирізали та клеїли ці флікери-світлофорчики всі, і діти, і дорослі.

Додаткова інформація