Листопад 2018

 Світ – це бібліотека або «Екслібрис…» для шкільних бібліотекарів

 

28-30 листопада на базі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва навчалися шкільні бібліотекарі, слухачі курсів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти (ВІППО). В рамках ХV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA вони переглянули фільм живого класика Фредеріка Вайсмана «Екслібрис. Нью-Йоркська публічна бібліотека».


 

27 листопада у читальній залі бібліотеки відбулося щорічне представлення переможців заочного конкурсу «Юні літератори Волині», який проводить Волинська обласна Мала академія наук спільно із управлінням освіти, науки та молоді ОДА та обласною організацією НСПУ у галузях «Поезія», «Проза», «Журналістика» та «Казка». Твори лауреатів конкурсу увійшли у збірник «Слово обіймає горизонт».


 Літературно-поетичний вечір пам’яті «І крізь століття пронесіть сльозу невинно убієнних»

 

28 листопада у бібліотеці вшанували пам'ять мільйонів українців різного віку, яких на родючих землях між буянням хлібів, між квітучими садами змушували вмирати від голоду. Літературно-поетичний вечір пам’яті під назвою «І крізь століття пронесіть сльозу невинно-убієнних» відбувся для студентів Луцького центру професійно-технічної освіти.


 Презентація Міжнародної виставки художніх творів дітей «Лідіце» у бібліотеці

 

20 листопада у читальній залі бібліотеки за ініціативою Волинського обласного товариства чехів «Матіце волинська» та за сприяння Генерального консульства Чеської республіки у місті Львові була презентована Міжнародна виставка художніх творів дітей «Лідіце». На імпрезі були присутні – Генеральний консул Павел Пешек, консул з питань культури Ігор Шедо Республіки Чехія у Львові, голова обласного товариства чехів «Матіце волинська» Євгенія Васильєва.


 Квест «Слідами Івана Котляревського» 

19 листопада у бібліотеці старшокласники Луцького ліцею №3, отримали можливість заглибитися  у творчість засновника нової української літератури Івана Петровича Котляревського. Вони переглянули авторську програму Мирослава Поповича про життя і творчість письменника, підготовлену каналом «1+1».


 Письменник Сашко Дерманський у юнацькій бібліотеці

 

18 листопада в рамках І Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» прихильники творчості письменника зустрілись у читальній залі книгозбірні із Сашком Дерманським.


 Книжкові забавлянки від обласної юнацької бібліотеки на фестивалі «Фронтера»

 

17 листопада на дитячій сцені І Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» у Волинському академічному обласному театрі ляльок працівники бібліотеки для юнацтва провели цікаві бібліоігри та вікторини.

 


  Тренінг по медіаграмотності з працівниками бібліотеки

 

14 листопада тренер Світлана Сасюк із комунікативного клубу для підлітків та їх батьків «Думай. Дій. Досягай» провела з працівниками нашої книгозбірні мегапозитивний тренінг з медіаграмотності.


 Мистецька вітальня, присвячена 90-річчю від дня народження Леоніда Бикова

 

13 листопада для слухачів ВІППО, вчителів образотворчого мистецтва шкіл області, працівники відділу культури та мистецтв Любов Фрадинська та Лариса Тананайко підготували та провели засідання мистецької вітальні «Артист для народу», присвяченої 90-річчю від дня народження Леоніда Бикова, українського актора, режисера, сценариста.


 В бібліотеці для юнацтва відбувся тренінг на тему підліткового булінгу

 

08 листопада у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулося тренінгове заняття «Булінг: як не стати жертвою». Спільно із психологом Світланою Сасюк від ГО «Велес+»,  шкільним офіцером Патрульної поліції Романом Ткачуком та дев'ятикласниками загальноосвітньої школи села Гірка Полонка Луцького району обговорили тему підліткового булінгу.


 Літературно-музичний вечір «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті» в бібліотеці

 

08 листопада, напередодні Дня української писемності і мови, у читальній залі Волинської бібліотеки для юнацтва відбувся літературно-музичний вечір «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті». Учасниками заходу, організованого в рамках Року української мови в Україні, стали учні Луцького центру профтехосвіти та 7-б класу ЗОШ №24 - технологічного ліцею.


 Бібліотека долучилась до відзначення 100-річчя створення Національної академії наук України

 

07 листопада працівники бібліотеки взяли участь в засіданні круглого столу на тему «Національна академія наук України: історія та сучасність», присвяченого 100-річчю НАН України. Захід проходив на базі Луцького інституту розвитку людини університету «Україна». Його співорганізаторами стали Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти та Волинська обласна бібліотека для юнацтва.


 Сімейні читання поезії Віктора Лазарука з нагоди 85-річчя українського  письменника у бібліотеці

03 листопада письменнику, журналісту, краєзнавцю Віктору Антоновичу Лазаруку виповнилось 85 років. Зі щирими вітаннями зібрались в читальній залі бібліотеки його колеги зі Спілки письменників України, студенти філологічного факультету СНУ ім. Лесі Українки, всі охочі послухати поезію ювіляра.

 


 

Додаткова інформація