Липень 2018

Бібліотека кличе почитати казку

31 липня у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва для найменших читачів відбулась літературна мандрівка «В гостях у Казки».

Гостями проекту стали дошкільнята міського садочка «Світлинка». 

Дітям провели екскурсію бібліотекою, показали пізнавальні мультфільми, а головне – читали казку «Квітка-семицвітка» В. Катаєва.

 

 


  Літня школа-інтенсив «English: bee free» в бібліотеці 

Із 23 по 27 липня читачі бібліотеки провели веселе, приємне спілкування у колі нових друзів та досвідчених викладачів школи іноземних мов ВІП бджіл на захоплюючих розвивальних заняттях з англійської мови та майстерках головного бібліотекаря Оксани Коби.

 


Відкриття виставки «Образ і слово Кобзаря у вишиванці»

27 липня у читальній залі бібліотеки відбулося відкриття пересувної виставки-проекту «Образ і слово Кобзаря у вишиванці».

На виставці представлено 7вишиті полотна та текст до проекту, які створили 77 вишивальниць і один вишивальник з Полтавщини та Канева. На них представлено галерею портретів молодого та старшого поета та цитати Тараса Шевченка.    

Автор проекту, розробник схем для вишивання – Григорій Кисіль, заслужений майстер народної творчості України, лауреат обласної премії ім. Панаса Мирного, лауреат літературно-мистецької премії ім. Олени Пчілки, який на жаль відійшов у вічність.

 

 


 

24 липня керівник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Тарас Грень зустрівся з директором та працівниками Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Тривалий час ми є надійним партнером у реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Під час зустрічі було прийнято домовленість про трансляцію на інтелектуальному табло біля приміщенні бібліотеки відеороликів про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Основною метою проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права. 

Бібліотека як інформаційний центр, маючи інформаційні та документні ресурси всіляко сприятиме реалізації проекту. 

 


 Літня школа англійської мови в бібліотеці

 

23 липня в бібліотеці стартувала безкоштовна літня школа англійської мови. Перше заняття пройшло на ура. «Ми не очікували такої великої кількості діток та підлітків і дуже раді тренувати мовленнєві навики читачів увесь цей тиждень разом з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва» – підкреслила керівник Мовної Школи ВІП бджіл Інна Козак.

Сподіваємось, далі буде гаряче. We can speak English, and you?


 

15 липня в бібліотеці відбулося перше заняття із серії семінарів-практикумів «Міський пейзаж». Його учасники – всі бажаючи, хто вірить у свої сили, ті, хто завжди хотіли, але ніколи не наважувались навчитись малювати, тим самим відкрити в собі захований талант. Саме вони спробували вперше намалювати наше улюблене місто Луцьк разом з Аллою Остапчук! 

Запрошуємо щонеділі долучатись до світу прекрасного, адже створивши картину своїми руками, ви збагачуєте себе духовно. 


Відео-конференція «Бібліосвіту – 20 років: молодість і креатив»

 

4 липня представники бібліотечної спільноти з 8 регіонів нашої держави взяли участь у відео-конференції, організованій Державною бібліотекою України для юнацтва, приуроченій 20-річчю заснування інформаційного вісника «Бібліосвіт».


День народження Національної поліції України: святкуємо разом

4 липня на Театральному майдані наші постійні патрнери, патрульні поліцейські, відзначили день народження Національної поліції України. Багатьох лучан зацікавили зброя та техніка, яку використовують у роботі поліцейські (гранати, автомати, щити, бронежилети, каски тощо). Діти мали змогу посидіти за кермом поліцейського автомобіля, поспілкуватися з офіцерами та взяти до рук справжню зброю. Бібліотекарі разом з поліцейськими допомагали всім бажаючим виготовити флікери (світовідбивні елементи), що допоможуть зробити дорогу безпечнішою. 

Бажаємо всім патрульним поліцейським мужності, витримки й наснаги, удачі та професійних успіхів, законослухняних водіїв та пішоходів, миру та безпеки у державі. 


 

Додаткова інформація