Червень 2018

День молоді з бібліотекою

24 червня, у День молоді, біля приміщення книгозбірні, незважаючи на невеликий дощ, проходили цікаві заходи. На інтелектуальному інформаційному табло демонструвалися букрейлери та відеосюжети про Луцьк та життя сучасних юнаків та дівчат. Підлітки мали змогу виговити барвисті листівки на майстер-класі від творчої майстерні «На-вчись!» Оксани Коби, погратися в цікаві настільні ігри, скласти європазли.


 Історична година до 65-річчя Норильського повстання

21 червня у читальній залі бібліотеки відбулася історична година «Норильське повстання – масовий спротив вязнів: 65 років потому». Із шкільними бібліотекарями зустрілися сивочолі свідки історії, члени ГО «Волинське обласне ветеранське товариство політичних в’язнів і репресованих». 

 


 Літні читання із письменницею Орестою Осійчук в юнацькій бібліотеці

20 червня у бібліотеці відбулись чергові літні читання із українською письменницею Орестою Осійчук. Учасниками заходу були працівники шкільних бібліотек області, що проходять навчання на курсах підвищення кваліфікації ВІППО.


 Вогнеборці в гостях у читачів Волинської обласної бібліотеки для юнацтва

 

15 червня, в заключний день роботи пришкільних таборів, для учнів Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького та відвідувачів бібліотеки відбувся урок пожежної безпеки від підрозділу Луцького міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області. Більше сорока дітей та їх наставників знайомилися з роботою пожежників. Вогнеборці на практиці, адже був задіяний пожежний автомобіль, змогли показати як проходять робочі будні людей сміливої та цікавої професії, а діти спробувати себе в ролі пожежника. Діти побачили екіпіровку, в якій виїжджають на пожежу, змогли приміряти шолом, тримали та спробували направляти струмінь води на об’єкт, який загорівся, та навіть побачити величезні ножиці, якими розрізають метал, коли сталася біда.

Сподіваємось, що в разі лиха, кожен присутній запам’ятав номер 101. Дякуємо вогнеборцям за співпрацю та незабутні враження!


«Колобка» у нас не їдять, і вже ніхто нікуди не втікає!!!

 

Сьогодні до невгамовних школярів пришкільного табору гімназії №4 імені Модеста Левицького завітав артист Волинського академічного обласного театру ляльок Вадим Хаїнський разом з маленькими артистами театральної студії «Бешкетники», якою він опікується. Вадим – наш давній друг-читач і добрий актор. Малі «бешкетники» показали своїм глядачам виставу «Колобок», а перед виставою розігрівались спеціальними вправами сценічної мови під керівництвом наставника. Було весело, гамірно і пізнавально. Щось нам здається, акторів у «Бешкетниках» побільшає!


  Літо з юнацькою бібліотекою продовжується!

 

4 червня в бібліотеці для юнацтва відбулись літні читання із українською письменницею Орестою Осійчук разом із вихованцями пришкільного оздоровчого табору Луцької гімназії №18. Учасники заходу мали змогу знову «зустрітись» із персонажами творів: котом Персиком та хлопчиком Айхо.


 

Додаткова інформація