Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Квітень 2018

 Чорнобиль зазирнув у кожну долю

«Ви чули, як плаче спустошена Припять,

За скоєний гріх розіпята живцем,

Припята до неба, щоб вічності випить, 

Щоб вмити від бруду змарніле лице...», –  тендітна юнка схвильовано декламує рядки вірша Анни Багряної і нас усіх відносить на 32 роки назад, у теплий квітень 1986-го.

 


   24 квітня 2018 року з нагоди 135-річчя пам’яті Наполеона Орди бібліотека запросила студентів Волинського коледжу Національного університету харчових технологій у мистецький відеозал«Той, хто хоч жменьку землі носить, може насипати гору».

      

 


Відкриття виставки інформаційних матеріалів «Правова допомога – доступна кожному»

 

16 квітня 2018 року у бібліотеці, головним спеціалістом зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Волинській області Богданою Довгополовою-Савотюк спільно із представниками Регіонального та Луцького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирославою Хлистік та Людмилою Носковою відкрито постійно діючу виставку інформаційних матеріалів «Правова допомога – доступна кожному» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 


Волинська трагедія: пам’ять у 75 років

   75 років тому, на Великдень 19 квітня було винищено всіх мешканців села Красний Сад на Горохівщині. Хати спалено. Села, одного із сотень стертих з лиця землі в роки волинської трагедії 1943-1944 років, не стало. Як пояснити українсько-польське політичне і збройне протистояння 1939-1945 років? Упевнено можемо сказати, що було багато факторів – історичних, політичних, економічних, релігійних і моральних, які спричинили драматизм українсько-польських відносин. Про це сьогодні говорили на історичній годині пам’яті, присвяченій 75-річчю трагедії села Красний Сад учні ЗОШ №17 м. Луцька, студенти СНУ ім. Лесі Українки та викладачі університету, доктори історичних наук Людмила Стрільчук та Оксана Каліщук, переглянувши уривки документальних телефільмів Громадського телебачення «Волинь.

       


Літературний вечір «Собор душі Олеся Гончара»

3 квітня 2018 року, з нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Терентійовича Гончара – видатного українського письменника, літературного критика та громадського діяча, в читальній залі книгозбірні відбувся літературний вечір «Собор душі Олеся Гончара» для учнів Луцького Центру профтехосвіти.

 


Благодійна виставка «Великодні дзвони дзвонять»

квітня в читальному залі бібліотеки відкрилась благодійна виставка «Великодні дзвони дзвонять». На ній представлені оригінальні поробки учнів  Луцького НВК №9, під керівництвом Жанни Козлової. Окрім того, із своїми виробами та майстер-класом з виготовлення керамічного великоднього віночка долучилася відома майстриня Катерина Новак. Повсякчас, а особливо напередодні великодніх свят, кожен з нас має можливість проявити милосердя та допомогти тому, хто цього потребує. Бібліотекарі та небайдужі читачі, учні та їх батьки хочуть підтримати хлопця Максима, який через хворобу немає змоги ходити.

 


Інтерактивний семінар для старшокласників «Моє покликання»

3 квітня в читальному залі бібліотеки відбувся інтерактивний семінар для старшокласників «Моє покликання», проведений в рамках комунікативного клубу для підлітків і їх батьків «Думай. Дій. Досягай!», організований бібліотекою в співпраці з ВОГО «Велес+». 

Ведучими семінару виступили психолог Тетяна Романова та педагог Світлана Басюк.

 


  Літературно-музична година «О, дивна квітка України, що виросла на чужині...»

    2 квітня в читальному залі бібліотеки відбулася літературно-музична година спільно зі студентами Луцького педагогічного коледжу «О, дивна квітка України, що виросла на чужині...» (до 65-річчя від дня народження Квітки Цісик – американської співачки українського походження).

 


 

Додаткова інформація