Грудень 2018

 «Я – особистість: протидія булінгу»

 

21 грудня у бібліотеці  відбулося урочисте підбиття підсумків міського конкурсу дитячих коміксів «Я – особистість: протидія булінгу», що був оголошений серед учнів середніх та старших класів шкіл Луцька з нагоди третьої річниці створення Патрульної поліції у Волинській області.


 

18 грудня у бібліотеці відкрилася благодійна виставка-ярмарок «З добром у серці». На виставці представлені роботи студентів кафедри образотворчого мистецтва Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, викладач Галина Вахрамєєва та роботи вихованців студії дитячої творчості «Етно-Студія». 


 Кейс-урок «Чи можна жити без лихослів'я?»

 

17 грудня у бібліотеці з учнями середніх класів спеціалізованої школи №1 проведено кейс-урок «Чи можна жити без лихослів'я?». Спільними зусиллями психологів, бібліотекарів та вчителів намагалися пояснити це дітям не з філологічної, а психологічної точки зору. 


Інформаційний захід «Банка з недитячими секретами.

Розмова з підлітками про сексуальне насильство»

 

14 грудня в читальному залі бібліотеки зі старшокласниками відбувся інформаційний захід «Банка з недитячими секретами. Розмова з підлітками про сексуальне насильство». У формі тренінгу велась розмова на дуже делікатну тему, що особливо потребує обговорення.  


 Вечір-портрет «Поле чести Євгена Сверстюка»

 

12 грудня у бібліотеці відбувся вечір-портрет «Поле чести Євгена Сверстюка», приурочений до 90-річчя від дня народження поета-шістдесятника, філософа, літературознавця.


 Луцькі старшокласники дізнавалися, як святкують Різдво у Німеччині

 

11 грудня для старшокласників Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького у Пункті європейської інформації при бібліотеці разом із паном Андре Бьомом, представником Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на Волині, провели тематичну пізнавальну зустріч «Різдво в Німеччині».


 Дитяча творчість заради життя...

 

10 грудня глядацька зала Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка була переповнена. За ініціативою бібліотеки, ГО «Повір у себе» та в рамках благодійного проекту «Творчість заради життя» творчої студії Наталії Журавльової для дітей була показана вистава «ЧАРІВНИК КРАЇНИ ОЗ». Вистава створена талановитими дітьми Луцька, які впродовж п'яти років, вдосконалювали свій талант актора в Творчій_Studio_N_Zh. Декорації до вистави виготовлені вмілими руками юних художників студії «Чарівний пензлик» під керівництвом Алли Жупанюк.


 «Волинь і волиняни в історії та культурі України»

 

07 грудня в читальному залі бібліотеки відбулася науково-практична конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України», організована спільними зусиллями науковців Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та викладачів Волинської обласної Малої академії наук України.


 

2 грудня у бібліотеці відбулось чергове заняття з каністерапії в рамках проекту сімейного читання «Почитай мені: читання чотирилапому другу». 

Діти з лабрадором Аля читали твір Джеремі Стронґа – «Ракета на чотирьох лапах». Логопед Анна Павлось зорганізувала не лише читання, а й цікавезний квест-лабіринт і виготовлення своєї надувної «ракети на чотирьох лапах».  Під час занять настільки позитивний був настрій і спільна робота діток, що батьки присутньої малечі з бажанням приєдналися до нас. Дякуємо читачам, Анні Павлось і лабрадору Алі за цікаво проведене заняття!

Більше фото: тут!


 

Додаткова інформація