Проєкт ЗооФабрика: СВІТ КУДЛАТИХ І ХВОСТАТИХ стартував у бібліотеці

 

14 вересня в стінах бібліотеки відбулося перше спілкування учнів з керівником Комунального підприємства «Ласка» Оксаною Богданюк, створеного з метою регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Луцьку.

Бібліотекарі, і, зокрема, керівник нового крутого і драйвового бібліотечного Проєкту ЗооФабрика: СВІТ КУДЛАТИХ І ХВОСТАТИХ Ольга Киричук, разом з пані Оксаною, керівницею підприємства, поспілкуватися з двома її чотирилапими підопічними та нашими друзями – школярами із Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького.

Спілкування у новому соціальному проєкті ЗооФабрика дало можливість школярам дізнатися більше про братів наших менших, поговорити про проблеми безпритульних чотирилапих, про гуманне поводження з ними, та як кожен з нас може допомогти тваринам, які опинились у скрутному становищі.

Відтепер наші відвідувачі, періодично зустрічаючись в бібліотеці з хвостатими, на УРОКАХ ДОБРА знайомитимуться з тваринами, дізнаватимуться про їх поведінку, правила догляду, права тварин та про те, як їх захищати; навчатимуться умінню піклуватись про психічне здоров'я чотирилапих, та, навіть, зможуть почитати хвостатому другу уривок із улюбленої книги.

Це лише старт. Сподіваємося, що ми знайдемо однодумців серед молоді, тих, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві, та спонсорів, які підтримають цікаві та корисні ідеї і допоможуть тим, хто не може попросити захисту та підтримки.

Додаткова інформація