День знань у бібліотеці

 

Щорічно бібліотека запрошує своїх користувачів разом відзначити подію – День знань. Цьогоріч перше вересня проходило особливо  драйвово. За словами одного з татусів Максима Благовірного, читача нашої бібліотеки: «В юнацькій бібліотеці міста Луцька досить оригінально і скажімо не по-лінійковому, нешаблонно святкують перше вересня».

Відкриваючи свято, директорка бібліотеки Алла Єфремова наголосила:

«Справжнім святом знань, мудрості, доброти і людяності є цей день для кожного учня, вчителя, бібліотекаря. Він завжди особливо урочистий і зворушливий, тому наша бібліотека долучається до цього свята, адже для кожного з вас, діти, починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до книги».

Сьогодні під бібліотекою було надзвичайно святково, урочисто та гамірно. Звучала музика, проводилися рухливі та настільні ігри, руханки та роздавали морозиво. Це вдалося завдяки колегам, партнерам з управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради в рамках «Школи фрілуфтсліву», учасником якої є наша бібліотека.

Школярів трьох класів Луцької спеціалізованої школи №1 чекали цікаві екскурсії відділами бібліотеки: абонементу, читальних залів та краєзнавства. Бібліотекарі  долучали юних відвідувачів до вікторин, бібліорозваг «27 причин любити книгу», інтерактивної години спілкування «Мистецтво бути щасливим в рідній країні». Сподобалися книги, яскраві, барвисті, захоплюючі, яких у бібліотеці вдосталь на всі смаки та уподобання.

Вітаємо зі святом знань. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини, бути успішними в своїх починаннях, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро заохочують дітей до науки, діляться своїми знаннями та розуміють значення книги та бібліотеки в житті людини.

#ШколаFRILUFTSLIV_у_Луцьку

#читай_досягай

#ЗавждиВашеСімейнеУправління

 

 

Додаткова інформація