Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Зустріч з письменницею Надією Гуменюк

Давня дружба і прихильність пов’язують багатьох вчителів шкіл міста Луцька з нашою бібліотекою. Тому ми зовсім не дивуємось, коли школярі випускних класів початкової  школи ідуть знайомитись з роботою та послугами бібліотеки для юнацтва.

От і сьогодні, 10 лютого, до нашої книгозбірні завітали вчителі та учні Луцької ЗОШ №11 на зустріч з письменницею, журналісткою і просто цікавою людиною Надією Гуменюк. Надія Павлівна свого часу зробила велику справу – свідомо почала писати для дітей та підлітків, оскільки в книгарнях якісної, справжньої літератури  для цієї читацької категорії було катма. І вона з’явилась. Ось перелік літературних премій за твори для дітей та підлітків, які за останні 8 років присуджувалися письменниці: імені родини Косачів (2011, за книжки для дітей «Зустріч на Босому мосту», «Таємниця Княжої гори», «У Янгола під крилом», «Буслик хоче до Світязя»), імені Віктора Близнеця «Звук павутинки» (2012, за книжку «Шуршик В. та інші казки з Яринчиного саду»), імені Лесі Українки (2014, за книжку «Шуршик В. та інші: казки з Яринчиного саду», I премія Всеукраїнського конкурсу «Золотий лелека» (2008, за повість «Таємниця Княжої гори), I премія конкурсу «Книжкова толока» (2014, за книжку для дітей «Чупакабра і чотири «мушкетери»), I премія конкурсу «Ярославів Вал» на найкращу історичну книжку (2009, за роман для підлітків «Білий вовк на Чорному Шляху»), спеціальна премія Міжнародного конкурсу «Коронація слова» (2013, за роман-фентезі для дітей «Роденія, або Подорож за веселку»). 

В школярів була тисяча запитань до Надії Гуменюк, а ще тисячу запитань не пригадали. Придбали її книги з автографами, сфотографувались на пам’ять і чекатимуть виходу останнього роману-фентезі, щоб презентувати вже у своїй школі творчість письменниці.

Додаткова інформація