Чергові заняття із каністерапії в рамках проекту сімейного читання «Почитай мені: читання чотирилапому другу»


16 вересня у бібліотеці відбулись чергові заняття для двох груп із каністерапії – проекту сімейного читання «Почитай мені: читання чотирилапому другу».  

«Я бачу перші результати нашої роботи. Коли діти читали на першому занятті, то дуже переживали, тремтіли голос і руки, було помітне надмірне хвилювання. Натомість, сьогодні вже я відчула зовсім інше: коли дитина сиділа біля собаки і читала вголос уривок з книги, то відчувалась вже впевненість. Я в цей час перебувала зовсім поруч, допомагала при читанні – то не помітила вже ніякого хвилювання дівчинки. На заключному етапі заходу, коли я питаю, що найбільше сподобалось сьогодні – всі діти разом відзначили, що читати собакам було класно», – розповіла одна із керівників проекту Анна Павлось. 

На заходах учні читали волонтерам-собакам, робили аналіз прочитаного, з допомогою головних персонажів намагались визначити, пояснити та ще й промалювати власні емоції. 

Волинський проект «Каністерапія UA–BY» спільно із Волинською обласною бібліотекою для юнацтва започаткували сімейні читання чотирилапим волонтерам, щоб привернути увагу, заохотити дітей до навчання, прищепити любов до книжок. Заняття передбачають: читання різноманітних веселих історій, малювання, вікторини.

Більше фото на Facebook

Додаткова інформація