День Польщі в бібліотеці

18 травня бібліотека запросила своїх користувачів «відвідати» та пізнати життя сусідньої держави, члена Європейського Союзу – Польщі,  держави, якій вдалось зробити неймовірне за роки перебування в спільноті європейських держав.  Ця країна оповита легендами, де кожна мить стає моментом історії.

Виставка літератури «Польща: далека і близька» заманює до себе. На ній представлено книги про туристичні пам’ятки польської землі – багаті й різноманітні; пейзажі, що змінюють один одного, починаючи від Прибалтійського узбережжя й закінчуючи високими Татрами; міста з великими історичними традиціями та цінними пам’ятками старовини, які є найкращим свідченням понад тисячолітньої історії Польщі. Серед них: Варшава, Познань, Гданськ, Замость… вони як люди – у кожного своє обличчя – неперевершене і унікальне. Більшість із них корінням сягають сивої давнини.

Це країна нескінченних музичних фестивалів, високої культури, а також батьківщина бурштину. Документні ресурси пропонують цікаві знайомства з: астрономом Миколою Коперником, письменником Генріхом Сенкевичем, поетом Адамом Міцкевичем, композитором Фридеріком Шопеном, художником Яном Матейко, фізиком Марією Складовською-Кюрі та іншими відомими особистостями. 

Бібліографічний посібник «Панорама Polska: фрагменти і сторінки» презентує багато цікавого з історії, освіти,  культури цієї країни.

В цей день бібліотека долучилася з книжковою експозицією «Україна. Євросоюз. Молодь» до проведення II Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу», що проходила на базі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна». 

На завершення відвідувачі переглянути та обговорили фільм польською мовою «Тільки уяви» (реж. Анджей Якімовські). Наступною буде зустріч з Німеччиною.

Додаткова інформація