День Великобританії в бібліотеці

17 травня відвідувачів чекало знайомство із загадковою країною – Сполученим Королівством на островах, яку звично називають Англія або Велика Британія. Виставка літератури «Знайомтесь: Великобританія» розкриває стиль життя монархічної держави, матері демократії та парламентизму. Цікаві видання пропонують знайомство з однією з найурбанізованіших країн, світовим лідером, що входить до «сімки» провідних держав. Але… жвавий інтерес завжди викликають і такі речі: Біг-Бен, королівська сім’я, і головний національний символ – англійський сніданок. Особливий інтерес до безцінної перлини світової літератури – англійської класики. Це книги авторів: Вільям Шекспір, Томас Гарді, Шарлотта Бронте, Джейн Остін, Чарльз Діккенс, Вільям Теккерей, Дафна Дюмор'є, Джордж Оруелл, Джон Толкієн. Чи всі знайомі з їхніми творами? Не знаємо… На це і  була спрямована представлена література.  

Бібліографічний посібник, підготовлений до відзначення Днів Європи,  «Інформаційна подорож Великою Британією» допоможе поринути у світ цікавих документів: книг, статей, веб-сайтів мережі Інтернет. Тут і знайомство з історією, культурою, літературою, традиціями, освітою, туризмом і відпочинком та віртуальні подорожі.

Відбулося також живе спілкування з учнями біля полиці «Моє бачення Європи», що спонукало до цікавих запитань та неоднозначних відповідей.

Відеоурок «13 пізнавальних фактів про Англію та Великобританію загалом» викликав особливий інтерес у юних користувачів, адже відкрив багато чого нового і невідомого. Наступна зустріч – Республіка Польща.

 

 

Додаткова інформація