«Я захищав свій світ»

10 травня в читальному залі бібліотеки працівниками відділу культури і мистецтв було організовано презентацію видання «Родинна Книга Життя» А. Соломіна, волинянина, учасника АТО. Водночас з презентацією відбулося відкриття виставки картин «Я захищав свій світ».

Ведуча заходу Любов Фрадинська сказала, що в цьому залі черпають натхнення до творчості не тільки досвідчені митці, а й і початківці, адже бібліотека змінила свій формат діяльності, стала платформою для спілкування, і дає можливість представити на суд відвідувачів твори мистецтва та літератури. Подія відбулася в рамках благодійного проекту реабілітації воїнів АТО «АРТ Постріл». В книзі Андрій відобразив історію свого роду, дослідивши її аж до шостого покоління, нині збирає і працює над вивченням сьомого.

Художник (член ВОНСХУ), педагог, арт-терапевт, засновник авторської програми та приватної художньої студіі «Пятерня», керівник ГО «Пятерня» Тетяна Мялковська  про книгу сказала: «Велика і гарна, подібна на Євангелію. Значима і наповнена. Впродовж більше 3 років збирав інформацію, дизайнував та ілюстрував. І ось: народилася книга, ціла наукова праця, історичне дослідження».

Долучилась до видання і наповнила цю книгу поетичними рядками мама Тетяни – Марія Павлівна. Громадська діячка, волонтерка Антоніна Євтодюк підкреслила, що благодійний проект реабілітації воїнів АТО «АРТ Постріл» – це духовний проект, який займається реанімацією душі наших воїнів – захисників і свідчить про невмирущість України. 

Автор книги Андрій вважає: «Така книга має бути в кожній родині. Це має знати кожна людина: своє походження і історію свого роду. Дерево роду – дерево життя». Особливим розділом книги є фронтові листи до рідних додому з фронтів Другої світової війни, які зібрав та упорядкував автор. Нині молодий художник працює в мистецькому проекті «Парадокси війни», який буде презентуватися в Любліні (Республіка Польща).

Додаткова інформація