Зимові канікули школярів у бібліотеці

 

З 03 по 10 січня у бібліотеці цікаво провели свої канікули школярі обласного центру. Такий проєкт реалізується в бібліотеці вже не вперше і завоював популярність, як серед дітей, так і їх батьків. Цього разу крім постійних читачів долучились і нові. На канікули з бібліотекою завітали школярі різного віку, і кожен день був яскравим та насиченим різноманітними іграми та розвагами.

Організаторами розваг з дітьми, долученням до прекрасного світу книги стали провідні спеціалісти бібліотеки Наталія Олійник, Мирослава Будчик та Оксана Коба.

Щоденним обов’язком для дітей була ранкова гімнастика, для того, щоб порухатись, і нагадати, що спорт та здоров’я є дуже важливими. Неодмінним атрибутом дозвілля було визначення настрою за допомогою скриньок зі смайликами та табірна пошта, яка стала цікавим способом комунікації, адже вони вчились писати листи один одному.

Було організовано майстер-класи з виготовлення святкових та корисних атрибутів, таких як фетрова закладка для книги, прикраса-сердечко для ялинки з ниток та листівка-рукавичка, розпис різдвяних пряників. Особливе захоплення у дітей викликало знайомство з каністерапевтом собакою Пушею, якому вони читали вірші та казки. Справжньою забавою стала участь дітей у спортивній естафеті, де вони змагалися у рухливих іграх.

До бібліотеки завітали школярі із Журавичівської ЗОШ Ківерцівського району та зіграли виставу «Різдвяна казка» англійською мовою. Побачити дійство змогли завдяки нашим партнерам – ГО «Переселенці Криму та Донбасу».

З дітьми розмовляли на теми дружби, спілкування, доброти, патріотизму, традицій нашого народу, переглянули цікаві ролики та мультфільми на соціальну тематику, з обов’язковим обговоренням після перегляду. Онлайн-вікторина дозволила виявити їх ерудицію та кмітливість.

Канікули в бібліотеці – це вміння працювати в команді, комунікувати один з одним та можливість знайти нових друзів.

В останній день дівчатка та хлопчики спільними зусиллями створили велику карту власних бажань та провели міні-виставку картин, намальованих власноруч, на тему: «Зимові традиції України». Загалом всі залишились задоволеними та щасливими.! Тож обіцяли прийти до бібліотеки в літній табір!

Додаткова інформація