Презентація виставки «Лісові пленери Волині»

23 травня в читальній залі бібліотеки відбулась презентація виставки «Лісові пленери Волині», на якій були представлені картини, створені талановитими українськими художниками на всеукраїнських і міжнародних пленерах, проведених на Волині. Ідейним натхненником виставки-презентації став знаний волинський художник, голова обласної організації Українського фонду культури Генадій Сарапін.

На презентацію завітали головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів ВОУЛМГ Олександр Боровицький, письменник, журналіст, етнограф, краєзнавець Сергій Цюриць, український композитор, заслужений діяч мистецтв України Мирослав Стефанишин та відомі волинські художники Леонід Хведчук і Сергій Максимчук. 

На виставці представлено мистецькі полотна, на яких художники майстерно зобразили ліси і озера, волинські краєвиди в різні пори року. З творчістю живописців ознайомилися представники гуманітарних відділів ОТГ області. Окрасою та доповненням заходу стали виступи учнів музичної школи № 1 м. Луцька імені Фридеріка Шопена. За словами ініціатора виставки Генадія Сарапіна, подібні заходи відбуваються задля популяризації волинського краю в Україні та світі.

 

Додаткова інформація