Засідання «круглого столу» «Випадки насильства в навчальному закладі: алгоритм дій» у бібліотеці

07 березня на базі нашої бібліотеки відбулось засідання «круглого столу» щодо булінгу у навчальних закладах. Ця тема особливо актуальна в молодіжному, учнівському середовищі. Бібліотека постійно виступає платформою відповідних зустрічей.

Захід провели керівник головного юридичного відомства Волині Антон Кустик та керівник громадської організації «Велес+» Віктор Вальчук, надійні партнери Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Зустріч під назвою «Випадки насильства в навчальному закладі: алгоритм дій» проведено для представників закладів освіти міста Луцька з метою обговорення основних положень нових законодавчих актів України в сфері запобігання булінгу у школах та домашнього насильства в сім’ях.

«Булінг був завжди, проте саме зараз це відбувається з особливою жорстокістю і з’явився його новий вид – кібербулінг. Тому я закликаю всіх до активної співпраці», – зазначив Антон Кустик.

Захід пройшов цікаво, інформацію подавали для присутніх у формі презентації і він проходив в рамках реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», до якого наша бібліотека активно долучається.

Додаткова інформація