Християн Тиский: «Мої подорожі автостопом»

04 березня у бібліотеці відбулася зустріч у форматі «Жива бібліотека» із вісімнадцятилітнім студентом Технічного коледжу Луцького національного технічного університету Християном Тиским. Захід «Євротревел: Мої подорожі автостопом» організований  Пунктом європейської інформації згідно проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

Координатор проекту Пункту європейської інформації Оксана Романюк викликала на щиру розмову гостя, а учні 10-го класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука жваво ставили питання. Школярів цікавило, в яких країнах Європи побував Християн із друзями, його рівень знань іноземної мови, мотивацію, пригоди, які траплялись, що встиг побачити, які місця ще планує відвідати.

На питання: «Як наважитись подорожувати автостопом?» Християн відповів, що це була його давня мрія, до такої подорожі готувався і все-таки зумів переконати батьків відпустити його з другом у поїздку.

Хлопець поділився фотосвітлинами, враженнями, смішними історіями та корисними порадами щодо безпечного автостопу країнами Європи. Він відвідав 9 країн. Християн впевнений, що саме через подорожі молода людина відкриває для себе світ, отримує чудовий досвід спілкування, міцну дружбу, знайомства із новими людьми, навчається самостійно вирішувати побутові проблеми різної складності.

Додаткова інформація