«Доброчесність починається з тебе»

13 лютого 2019 року у бібліотеці, в рамках школи правових знань «Уроки права – уроки життя», відбувся урок моральності «Доброчесність починається з тебе». Його учасники –  учні  9-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. №17 м. Луцька ознайомилися з такими поняттями: «академічна доброчесність», «академічна недоброчесність», «плагіат», а також дізналися, що  фундаментальними цінностями академічної доброчесності є довіра.

У 2016 році спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Посольства Сполучених Штатів в Україні стартував Проект сприяння академічній доброчесності (SAIUP project), спрямований на якісну зміну ціннісних підходів та орієнтирів в освіті. Невід’ємною частиною реалізації програми Проекту є бібліотеки. Питання бібліографічної складової наукових досліджень регулярно акцентуються у масовій та індивідуальній роботі нашої бібліотеки при проведенні Днів інформації, занять для учнів, студентів, молодих дослідників з основ академічного письма; тренінгів з окремих питань академічної доброчесності для різних категорій користувачів; надання рекомендацій і консультацій. Традиційною формою в роботі є бібліотечні уроки для учнів загальноосвітніх шкіл і студентів вищих навчальних закладів.

Під час уроку учні також дізнались як правильно здійснювати пошук інформації в мережі Інтернет, робити посилання і цитування при написанні рефератів і наукових робіт, оформити список літератури до них.

Додаткова інформація