Благодійна виставка-ярмарок «З добром у серці»

18 грудня у бібліотеці відкрилася благодійна виставка-ярмарок «З добром у серці». На виставці представлені роботи студентів кафедри образотворчого мистецтва Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, викладач Галина Вахрамєєва та роботи вихованців студії дитячої творчості «Етно-Студія». Студенти  власноруч виготовили сувеніри на різдвяно-новорічну тематику, які можна придбати на виставці-ярмарку. Тут і малюнки, і роботи з сіна й соломи, різноманітні новорічні іграшки, обереги, ляльки-мотанки, декоративні речі домашнього вжитку. Під час відкриття виставки виступили учні Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена Ігнатьєва Марія (викладач Тетяна Здоровцова, концертмейстер Галина Мельничук) та вокальний ансамбль учнів класу Наталії Гончарук.

 Мета виставки збір коштів на лікування важко хворого 12-річного хлопчика з Луцька Вадима Мучака. У хлопчика діагностували м’язову дистрофія Дюшена. Останнім часом хвороба почала прогресувати й поводитися агресивно. Нині Вадим не може ходити. Жити повноцінно з такою недугою можливо, але щомісяця потрібно приймати курс ліків вартістю 4 тисячі євро. Допомогти хлопчику вирішили і діти і дорослі організувавши виставку, яка діятиме до 18 січня 2019 року. Тож завітавши у Волинську обласну бібліотеку для юнацтва можна оглянути різноманітні новорічні композиції, ялинкові прикраси, м’які іграшки,  велике розмаїття ангелочків, ялиночок, подарункових черевичків та придбати оригінальні різдвяно-новорічні сувеніри. 

Також долучитися до збору коштів можна, перерахувавши гроші на картку мами хлопчика Мучак Наталії Миколаївни у ПриватБанку 5168 7573 7085 8567. Телефон мами: (099) 291 26 69.

Додаткова інформація