Інформаційно-інтерактивна година «Стань тим, ким хочеш бути»

 

21 жовтня у читальній залі книгозбірні відбулася інформаційно-інтерактивна година «Стань тим, ким хочеш бути» для вихованок Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені героїв Небесної Сотні.

«Кожна людина народжується для якоїсь справи», – писав відомий американський письменник та журналіст Е. Хемінгуей. Тому сучасній молоді треба будувати державу щасливих і успішних людей, а для цього варто постійно працювати та вдосконалюватися.

Бібліотекарі знайомили присутніх з книгами із саморозвитку, самовдосконаленню, мотивації, спільно розмірковували, скільки мрій та корисних справ не стають реальними через невпевненість у собі і страх, що нічого із цього не вийде.

Захід був насиченим фактами, реальними історіями, адже для декого подібні нюанси переростають у справжнісіньку проблему. Успішно долаючи психологічні «бар’єри», людина стає сильнішою, досвідченішою. Якщо хтось боїться труднощів, не вірить у свою перемогу, у власні сили, то крокує... назад, вважаючи себе обділеною долею. Насправді, це хибна думка, яка чомусь сприймається за правду. Найлегше, звичайно, змиритися зі всім і жити, відчуваючи себе невдахою. А набагато важче вибрати шлях боротьби, який, врешті-решт, увінчається успіхом. Тож вибираймо самі... Тим, хто прагне позбутися недоліків меншовартості і жити повноцінним цікавим життям, необхідно об’єктивно оцінити себе, знайти у собі щось позитивне, повірити, полюбити і сприйняти себе таким, яким ти є; ніколи не зупинятися на шляху до досягнення бажаного, долати перешкоди (не боятися їх, а реально оцінювати і шукати шляхи їх подолання), бути рішучими, наполегливими і неповторними. І ваш успіх не за горами!

Книги з практичної психології для підлітків, представлені на виставці, дали можливість познайомитися з цікавими ідеями, неймовірними історіями з життя успішних людей з різних частин світу і зробити висновок – люби те, що робиш і крок за кроком рухайся вперед. Ніколи не зупиняйся на досягнутому!

Додаткова інформація