Скайп-зустріч із відомою письменницею із Польщі

23 вересня 2018 року у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва (пр. Волі, 2) відбулась скайп-зустріч із відомою польською письменницею, журналісткою і авторкою популярних підліткових романів Йоанною Яґелло.

Учасників зустрічі, десятикласників Луцької гімназії №18, цікавили: історія написання твору «Кава з кардамоном», чому пані Йоанна пише саме для дітей і підлітків, чи різняться відгуки від читачів із Польщі та України, які книги полюбляє читати авторка, по яких країнах подорожує?..

Польській письменниці Йоанні Яґелло вдалося завоювати серця учасників події. Учні були в захваті від розмови, від спілкування із авторкою англійською та польською мовами.

Після заходу школярі ділились враженнями: «Дуже цікаво!», «Супер!», «Клас!» та «Сподобалось, що пані Йоанна висловлювала цікаві думки, розповіла історію життя, поділилась своїми секретами та, можливо, надихнула когось створювати нові твори».

«У нас читацька черга на книги пані Яґелло. Письменниця повідала, що незабаром вийде четверта частина кавової саги. Нас усіх дуже цікавило, коли ж українські читачі отримають новий роман? Наразі над твором працює українська перекладачка, видавець Божена Антоняк. І ми з радістю дізнались, що вже до кінця року нову книгу надрукують. Запрошуємо всіх до читання», - зазначила Оксана Романюк, головний методист бібліотеки.

Йоанна Яґелло (Joanna Jagiełło) є творцем книг, які отримали міжнародне визнання та перекладені різними мовами, ростить двох дочок і регулярно ходить в тривалі піші походи, які дозволяють їй очистити свідомість і придумати нові цікаві сюжети. Пані Йоанна є авторкою кавової саги (підліткових романів «Kawa z kardamonem», «Czekolada z chili», «Tiramisu z truskawkami»). В українській школі роман «Кава з кардамоном» рекомендовано до прочитання у 10-му класі на уроках зарубіжної літератури.

Додаткова інформація