Вечір літературних відкриттів «Яскраві фарби життя та творів Джорджа Мартіна»

19 вересня в імпровізованому бібліокафе книгозбірні відбувся вечір літературних відкриттів «Яскраві фарби життя та творів Джорджа Мартіна»

для студентів першого курсу факультету міжнародних відносин СНУ ім Лесі Українки. Розмовляли про життя та творчість видатного американського письменника-фантаста, сценариста та продюсера, автора популярного циклу книг у жанрі фентезі «Пісня льоду і полум’я», якому 20 вересня виповнюється 70 років.

Книги письменника можна знайти на полицях практично будь-якого книжкового магазину світу. Його ім’я впевнено стоїть поряд з визначними фантастами, завдяки не так книгам, як серіалу, знятому за ними. Серіал «Гра престолів» побила неймовірну кількість рекордів, займає верхні рядки в різних хіт-парадах. У 2015 році «Гра престолів» очікувано отримала головні нагороди премії «Еммі». На цьогорічній, ювілейній, 70-ій премії «Еммі», серіалу дісталося 7 статуеток, з представлених 22 номінацій.

Популярність серіалу будується не тільки на дійсно масштабних зйомках і відмінній грі акторів, а й оригінальному світі, створеному Мартіном. Рідкісний випадок, коли ми отримали фантастичний світ без Лицарів Добра та Темних Володарів. Джорж Мартін з історії почерпнув чимало подій, які і зробили його світ таким привабливим для глядача і читача.

Серіал впевнено вливається в культурний простір України. Недалеко від донецького аеропорту в зоні бойових дій з’явився аналог знаменитого трону з серіалу «Гра престолів», створений волонтерами з боєприпасів, зібраних по всій лінії розмежування. Залізний трон Сходу продали на аукціоні. Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу бійцям.

Письменник любить читати якісну літературу, саме з його списком рекомендованих книг познайомилися присутні студенти.

Вечір був насичений цікавими відео та яскравими слайдами, що супроводжували розмову і додали приємних вражень та позитивних емоцій.

Більше фото: тут.

Додаткова інформація