Відкрита лекція «IQ чи EQ : що важливіше для щастя?» у бібліотеці

 

18 вересня у форматі відкритої лекції кандидатка філософських наук, доцентка, поетеса, гештальт-консультантка Антоніна Євтодюк розповідала студентам відділення інформатики та комп’ютерної техніки Волинського коледжу Національного університету харчових технологій як допомогти українцям бути щасливими тут і тепер, як розвинути навички емоційного інтелекту, як використати потенціал IQ та EQ задля успіху й щастя.

Випускники Оксфордського та Гарвардського університетів стверджують, що IQ – це те, що допоможе знайти роботу, а EQ – те, що допоможе стати успішними й щасливими.

EQ, термін, який в науковому обігу з’явився з 1990 року, є формою соціального інтелекту, яка включає здатність відслідковувати свої власні почуття та емоції, а також почуття та емоції інших людей; розпізнавати їх та застосовувати цю інформацію для керування власним мисленням та діями.

Важливою для повсякденного щастя та успіху є й емоційна спритність як гнучкість у думках і почуттях, – саме вона дає змогу оптимально реагувати на щоденні ситуації. Негативні почуття, які домінують у життєвому сценарії людини, заважають насолоджуватися життям, спонукають до токсичної та віктимної поведінки, тому, важливо навчитися їх контейнерувати за допомогою EQ.

Для студентів ця лекція стала певною системою знань, адже успіх кожного залежить від вмілого використання отриманої інформацію для реалізації своїх цілей.

Додаткова інформація