Дитячий квест-гра «Мій величний Лучеськ» з нагоди Дня міста у бібліотеці

 

08 вересня з нагоди Дня міста у співпраці із Луцькою міською радою для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведено квест-гру «Мій величний Лучеськ».

У вітальному слові директора Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Алли Єфремової, прозвучала впевненість, що знання про рідне місто, які діти отримають під час виконання завдань, будуть не лише цікавими, але й корисними для інтелектуального розвитку.

Учасники, які поділилися на команди «Любарт», «Волиняни», «Лучани», охоче переміщалися на різні локації, відповідали на запитання інтелектуальної вікторини «Древнє місто моє», складали пазли та відгадували будову, що зображена на них.

Особливо дітям сподобався майстер-клас від творчої майстерні «На-вчись» із виготовлення брелків, який проводили працівники бібліотеки Оксана Коба та Віта Новосад.

 

Усі учасники охоче змагалися та заробляли фішки. Сили команд були приблизно рівні, тому перемогла дружба!

Працівники управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради порадували учасників квесту морозивом та подарунками – альбомами для малювання та блокнотами із символікою рідного міста.

PS. На дитяче-свято гру завітали гості із Польщі та штату Техас із США. Біля приміщення книгозбірні експонувалися живописні роботи учасників студії «Art4You». А ще наша читачка Наталя Ремінська подарувала книгозбірні гарні книги. Свято Дня міста Луцька у бібліотеці вдалося!

Більше фото: тут.

 

Додаткова інформація