Презентація виставки картин «Міський пейзаж» та «Тварини Луцького зоопарку»

6 вересня в книгозбірні відбулась презентація виставки картин «Міський пейзаж» та «Тварини Луцького зоопарку» вихованців та викладачів студії «Art4you», приурочена з нагоди святкування Дня міста Луцька.

Студія «Art4You» – невеликий колектив художниць в складі Тетяни Панасюк, Алли Остапчук та Іванни Іванової. Талановиті майстрині, які володіють різними техніками малювання, особливо закохані в творчість, створюють прекрасні картини та прагнуть навчати тих, хто бажає виразити себе в образотворчому мистецтві. Вони створили проект «Твоє мистецтво», мета якого – pозвиток самозайнятості та арт-бізнесу для дітей з інвалідністю та матерів, які мають дітей з інвалідністю.

На протязі літніх місяців – липень-серпень, всі бажаючі мали змогу відвідувати та взяти участь у семінарах-практикумах, майстер-класах, які проводили викладачі студії. Так і були створені пейзажі нашого мальовничого міста, які представлені на виставці. Кожна людина на землі любить те місце або місто, де народилася, вчилася, працювала. Присутні, художники-початківці, по-особливому передали красу вулиць, провулків, відомих місць та споруд нашого прекрасного старовинного та молодого Лучеська. У кожного з них є свої улюблені місця, де можна відпочити, провести весело час з друзями, або просто посидіти за чашечкою кави чи з улюбленою книгою.

Різноманітний тваринний світ можна побачити на зображеннях мешканців Луцького зоопарку: коники, левенята, лисиці, їжачки, папуги та навіть фламінго. Різні звірі, але враження таке, ніби їх малював один автор. Неможливо перелічити багатий світ фантазії дітвори, а написані роботи зроблено витончено, романтично, правдиво. Ці тваринки ніби оживають, вони викликають у нас певні емоції, а головне – нікого не залишають байдужими.

Перед присутніми виступила Алла Остапчук, розповіла про створення студії, зазначила, що на заняттях у дітей розвиваються терпіння, відповідальність, розкривається внутрішній світ, уява і фантазія. Використовуючи різні види техніки живопису, діти творять красу, а найголовніше те, що роблять це своїми руками.

Іванна Іванова познайомила гостей, відвідувачів виставки з матеріалами і техніками малюнку, з якими працюють діти. Це і вугілля, сангіна, пастель, акварель.

Продовженням заходу стала презентація робіт на вулиці, біля входу у приміщення бібліотеки. Атмосферно та невимушено продовжили спілкування юні художники зі своїми наставниками та Тетяною Панасюк, яка стала натхненником та організатором виставки.

Виставка – це особлива атмосфера і гарний настрій для усіх. Якщо ви хочете отримати масу позитиву, відчути атмосферу свята, побачити знайомі і улюблені місця нашого Луцька, такими як їх бачать діти – запрошуємо відвідати виставку, яка діятиме в бібліотеці до 30 вересня.

З днем народження Луцьк! Бажаємо нашому місту процвітання, щоб воно росло і молоділо! Щоб кожен мешканець був щасливим. Нехай у кожного буде своя гарна історія, народжена в нашому місті. Нехай кожен житель чи гість внесе свою частку в його розвиток і добробут. А вихованці студії «Art4you» справилися з цим на «відмінно».

Додаткова інформація