Відео-конференція «Бібліосвіту – 20 років: молодість і креатив»

4 липня представники бібліотечної спільноти з 8 регіонів нашої держави взяли участь у відео-конференції, організованій Державною бібліотекою України для юнацтва, приуроченій 20-річчю заснування інформаційного вісника «Бібліосвіт».

Участь у конференції взяли працівники нашої бібліотеки: директор Алла Єфремова, заступник Катерина Прийма, завідувачі відділів Зоя Корчинська та Надія Ількевич.

Відкрив захід директор ДБУ для юнацтва, голова редакційної колегії інформаційного вісника «Бібліосвіт» Георгій Саприкін.

«Трохи статистики…і не тільки» – підсумки і проблеми в бібліотечній галузі, на це спрямувала розмову Тетяна Сопова, заступник директора з науково-методичної роботи, відповідальний редактор. Про рейтинг популярності електронної версії видання вела мову Тетяна Якушко, заступник директора по роботі з електронними ресурсами, член редколегії вісника, яка означила, що показовим є факт: до 1000 завантажень «Бібліосвіту» в місяць з сайту бібліотеки.

Відбулося активне та насичене спілкування колег, адже найбільша цінність видання – писати для людей, що розуміють специфіку роботи з найбільш мобільною категорією користувачів – молоддю. Учасники конференції підкреслили ті якісні зміни, що відбулися за 5 років випуску. В кожного з дописувачів є свій авторський стиль, присутня відкритість експериментів, дискусій – це те, що вирізняє часопис серед інших видань.

Запрошені фахівці, активні дописувачі, висловили побажання: висвітлювати роботу бібліотек в умовах децентралізації, проектну діяльність щодо розвитку молодіжних бібліотек, в електронному варіанті робити посилання на сайти бібліотек, розміщувати публікації зовнішніх експертів, відкрити нові професійні рубрики тощо.

Зичимо колегам творчого процвітання, збільшення тиражів, змістовних публікацій, а в майбутньому – перетворення видання в електронний портал, доступний кожному. 

Додаткова інформація