ВІДКРИТТЯ «ПРОБУДЖЕННЯ» В ЮНАЦЬКІЙ

15 травня у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулося відкриття виставки виробів та картин волинських дружин і дітей Небесного Легіону під назвою "Пробудження". Упродовж 2-х тижнів тут можна ознайомитись з позитивними і життєстверджуючими виробами людей, у котрих війна відібрала найрідніших, але попри невимовний біль вони намагаються через творчість знайти сенс продовження життя…

«Волонтерський Рух Мeцeнaти для сoлдaтa (МдС) спільно з партнерами завжди намагається підтримати ці сім’ї, проводячи різноманітні арт-терапії для психологічної реабілітації. Під опікою волонтерів сьогодні понад 220 дітей Небесних воїнів.  На представлених картинах, що були реалізовані завдяки друзям з Народного Тилу (під керівництвомСветлана Бахвалова), створені у Луцьку, в мальовничих Карпатах та на узбережжі Чорного моря, бачимо позитивну життєстверджуючу гамму кольорів. На виставці є керамічні глечики, які плекали діти під час перебування на різдвяних вакаціях у Любліні, ікони, вишиті бісером,  писаночки, що творили дітки на майстерці у Луцькому медичному коледжі, аплікаційні поштівки та неповторні листівочки намальовані олівчиками» – повідомив, відкриваючи захід, Руслан Теліпський, організатор МдС.

На відкриття завітало чимало луцьких сімей, а також друзі і партнери МдС. Перед присутніми виступили: представник департаменту культури Луцької міської ради Філозоф А., депутат Луцької міської ради Ю.Безп’ятко , голова Луцької спілки воїнів АТО О.Кобилинський, волонтер та учасник бойових дій П.Ковальський, директор бібліотеки А.Єфремова. Музичні номери приготували учні Луцької музичної школи №1 ім. Фридерика Шопена. Ведуча та організатор заходу активна волонтерка МдС, головний бібліотекар відділу культури та мистецтв Любов Фрадинська.

Варто зазначити, що це вже друга подібна виставка, і у порівняння з минулорічною додались чимало гарних робіт. Сьогодні завдяки таким спільним заходам бібліотеки і волонтерів фіксується наша історію, твориться гідна пам’ять про тих, хто не задумуючись, безстрашно віддав своє життя за нас з вами, за Україну.

Додаткова інформація