Екскурсія-діалог «Служба 101»

21 лютого в рамках школи правових знань «Уроки права – уроки життя» учні ЗОШ №17 побували на екскурсії-діалозі на постійно діючу обласну виставку служби цивільного захисту Управління ДСНС України у Волинській області «Служба 101».

Фахівець-екскурсовод музею Катерина Павлівна Петрова ознайомила з історією пожежництва Волині. Учні змогли на власні очі побачити чимало спеціальної техніки минулого століття. Переходячи від одного залу до іншого, вони спостерігали, як змінювалось обладнання до більш сучасних технічних приладів – від ручних сирен на повністю автоматизовані димові сповіщувачі, захисні костюми на спеціальні вогнетривкі та багато іншого. Відвідувачі побачили діорами, що демонструють роботу блискавкозахисту, «Пожежа на нафтобазі», «Пожежа в лісі» та «Будинок до і після пожежі» та, як утворюється піна для гасіння нафтопродуктів.

У доступній, цікавій формі школярам розповіли про правила безпеки життєдіяльності, оскільки найкраще вони запам’ятовуються через можливість побачити наслідки людської недбалості у поводженні з вогнем. Вони дізналися про порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та як виглядають різні види боєприпасів, отримали відповіді на всі запитання. Сподіваємось, все, про що дізнались учні під час екскурсії-діалогу збереже їх життя та попередить можливу небезпеку.

Додаткова інформація