Пітчинг бізнес-ідей школярів в бібліотеці

14 січня в читальній залі відбулося спілкування 12-16-річних школярів міста з підприємцями. Це був пітчинг ідей в рамках проекту бізнес-школи «Енергія змін». Його організатори – ГО «Переселенці Криму та Донбасу», книгозбірня та управління освіти міста. Це вже друге заняття. Діти цікаво та по-дорослому презентували погляди на сферу створення власного бізнесу, висловлювали іноді дуже оригінальні ідеї, а деякі з них – вибудовували навіть схеми та створення бізнес-плану. Члени журі тактовно спрямовували та робили підказки як зробити бізнес успішним та прибутковим. Ідеї були різнопланові: від купівлі-продажу через Інтернет, створення СТО, 3D моделювання, розбудови медової промисловості, створення сучасних мильних засобів до дизайну речей, листівок, ляльок власними руками та їх реалізацію.

Ідея кожного учасника оцінювалася за 50-ти бальною системою і діти отримували «інвестиції» в умовних грошових одиницях. За отримані бали вони змогли «викупити» сувеніри на пам'ять. Підприємець, член журі, який очолює рекламне агентство «Тенета» сказав: «Ви цікаві, молоді, розумні, і те що ви вже задумуєтесь над реалізацією свого потенціалу – є найкраща інвестиція у свій розвиток».

Найкраще виступила Грицан Єлізавета. Журі відзначило вмотивованність та старанність всіх учасників. Проект ГО «Переселенці Криму та Донбасу» отримав фінансування від Агенства ООН у справах біженців у рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується ГО «КримSOS». 

 

Додаткова інформація