Анатолій Клімов

 

 

 

Анатолій Клімов : каталог / Волин. орг. нац. спілки художників України. – Луцьк : Медіа, 2007. – 16 с. : іл.

 

 

 

 

 

Життя і творчість заслуженого художника України тісно пов'язано з Волинню. Перші творчі та трудові кроки він розпочав на Волині і тут утвердився як митець.

Народився Анатолій Петрович Клімов 6 вересня 1936 року в селі Новосілки Курської області. Дитинство його пройшло в місті Волноваха на Донеччині.

З 1957 року навчається в Дніпропетровському державно­му художньому училищі ім. Вучетича. Після закінчення 1962 році дістав направлення у Володимир-Волинське педучили­ще ім. А. Кримського.

З 1964 року живе і працює в місті Луцьку.

А. Клімов є учасником більше 30 республіканських та зарубіжних виставок, а також неодноразово виставлявся в Москві, Бресті, Львові, Рівно, Тернополі, Любліні, Замості.

У 1989 році створена Волинська організація Національної спілки художників України. Кількість членів обласної організації зросла майже вдвічі і становить 21 особу. Очолював її 1989-1991 рр. А. Клімов.

А. Клімов - живописець, який працює в різних жанрах: сюжетна картина, портрет, пейзаж, натюрморт. Його твори зберігаються в музеях, державних і громадських установах, приватних колекціях.

1996 р. за вагомі творчі здобутки, особистий внесок у роз­виток образотворчого мистецтва указом президента України А. Клімову було присвоєно почесне звання «Заслужений ху­дожник України».

Помер художник 12 серпня 2017 року.

Додаткова інформація