Анатолій Махонюк – член Національної спілки письменників України.

4 травня минув рік, відколи на 53 році життя перестало битися серце письменника Анатолія Махонюка. Сьогодні ми згадали про талановиту, добру і сильну духом людину разом з письменниками Ольгою Ляснюк, Ніною Горик, Володимиром Лисом, Надією Гуменюк, Оленою Криштальською та Іваном Чернецьким, учнями ЗОШ №13 м. Луцька та всіма прихильниками таланту Анатолія Махонюка. Приємним сюрпризом була для всіх присутніх інсценізація «Казки про Джмелика-мандрівника», яку підготували школярі, відпочиваючи в літньому пришкільному таборі.

Життя продовжується в позитиві поезій письменника, в його умінні цінувати кожну мить і кожен подих, в його силі духу, в його вірі в щастя людське. Щиро бажаємо здоров’я рідним Анатолія Махонюка і запевняємо, що праця їхнього сина і брата не була даремною, марною. Твори його читають і вивчають.

Для довідки: народився поет у селі Чевель Старовижівського району. За станом здоров’я навчався у спеціалізованих школах-інтернатах в Кіровоградській та Львівській областях. Проживав у селі Овадне Володимир-Волинського району.

Перша збірка поезій Анатолія Махонюка «Благословення» вийшла у 1992 році, її відзначили Волинською обласною літературно-мистецькою премією «Надія». 

Анатолій Махонюк – автор збірок «Дощу мелодія блакитна», «Осінній сонях», «Колекціонер календарних листків», «Допоки бачу тінь свою», «П’ять кольорів тіні». В останні роки поет писав для дітей –  «Гороскоп для Мурка», «Казка про Джмелика-мандрівника», «Книжка про мишку». З 2004 року Анатолій Махонюк – член Національної спілки письменників України. 

Додаткова інформація