Виставка «Молимось, щоб жити! Живемо – щоб творити!»

8 червня, біля входу до нашої бібліотеки, відбулося масштабне дійство. Головною подією стало відкриття виставки «Молимось, щоб жити! Живемо – щоб творити!». Це персональна виставка восьмирічної Анни Хільчук, яка потребує коштів на лікування.

Ведуча  заходу, головний бібліотекар відділу культури та мистецтва Любов Фрадинська зазначила, що у закладі 5 років діє благодійний проект «Творчість заради життя» (керівник Наталія Журавльова). За її словами: «Нас попросили звернути увагу на дуже талановиту семирічну дівчинку, яка має серйозне захворювання. Вона потребує дороговартісного лікування закордоном. Тож ця виставка спрямована на те, щоб привернути увагу громади і зібрати кошти на лікування».

«В Анічки полікистоз нирок інфантильного типу. Показники ниркові падають. Наразі ми звернулись в клініку міста Падуя, що в Італії. Ми стоїмо там на обліку. Надіємось на краще, і малювання придає нам сили. На лікування суми конкретної немає поки що. Потрібно приблизно від 60-ти тисяч євро, плюс індивідуальні витрати. Гостре питання пересадки не стоїть, але ми мусимо постійно здавати аналізи та стежити за її здоров’ям», – розповідає мама. Жінка каже, що малювати Аня почала дуже рано. «Донечка моя почала малювати дуже рано. В нас вже є багато картин. Аня продовжує малювати і це дуже добре. Адже її потрібно берегти від ударів, падінь, а також стресу. Малюємо ми багато. Зараз маємо 24 картини, це наша власна колекція. Також багато картин подарували своїм друзям. Вона взяла собі псевдонім Анель, тому що вона дуже захоплюється Коко Шанель та її стилем. Дочка займається дизайном одягу, сумочок та капелюшків», – каже вона. 

Підтримати юну художницю на відкриття виставки прийшли знайомі, друзі, однолітки та небайдужі лучани, які переймаються долею талановитої дівчинки.

Для присутніх виступив фольклорний ансамбль «Жайворонок» під керівництвом Тетяни Ціхоцької, а представники творчої студії Наталії Журавльової презентували виставу «Синя парасоля».

Мама дівчинки Наталія Мартинюк разом з донькою подякували присутнім та побажали усім здоров’я і творчих успіхів.

Виставка талановитої дитини експонуватиметься упродовж місяця у читальному залі книгозбірні.

 

Див. детальніше:

volynpost.com

voltv.com.ua

lutsk.rayon.in.ua

 

Додаткова інформація