День Італії у бібліотеці

16 травняособливий день в житті  бібліотеки. Для відвідувачів книгозбірні він розпочався зі знайомства з наступною країною Європейського Союзу – Італією. Древня і вічно молода Італія… Дух її не можна сповна відчути, лише перегорнувши видання на книжковій виставці «Італійська панорама», але доторкнутись до її історії, культури і мистецтва, варто. Читачі знайомилися з книгами про веселих, амбіційних та життєлюбних італійців. Найголовніше – видання презентували: італійську кухню, курортні пейзажі та дивовижні міста древньої Італії зі своїм монументальним, театральним та культурним життям…   

Яскравим доповненням до виставки стала презентація бібліографічного поcібника «Бонжорно, Італіє!», підготовленого працівниками інформаційно-бібліографічного відділу, який стане путівником для тих, хто захоче відкрити та пізнати цю країну більше.

Учні гімназії №4 імені Модеста Левицького також доторкнулись до творчості італійських письменників, особливо сподобався їм перегляд мультфільму за казкою «Цибуліно» Джанні Родарі.

Майбутнім вступникам цієї гімназії було запропоновано – інформ-коктейль «Освіта в Європі: від мрії до реальності». Корисним та цікавим було спілкування з представниками освітньої групи UNEKO, які презентували  інформаційно-освітній тур «Вищі навчальні заклади Польщі».

Наступним відкриттям для користувачів стане Великобританія – країна, яка відома в світі своєю культурою та історією. 

 

Додаткова інформація