В’ячеслав Липинський: «Журавлиний клич Вітчизни»

20 квітня 2017 року краєзнавчий відділ разом із студентами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» та Волинського коледжу Національного університету харчових технологій провели історичну годину «Журавлиний клич Вітчизни», присвячену 135-річчя від дня народження Вячеслава Липинського, українського історика, громадського і політичного діяча, філософа, публіциста.

Присутні на заході дізналися про особистість В’ячеслава Липинського, його походження та політичні погляди, теорією «класократії». Був представлений слайдопоказ із світлинами власне самого Вячеслава Липинського, його родини, родового маєтку в Затурцях (нині Локачинський район Волинської області), а також місця його поховання. Адже відомо, що сама могила цього визначного діяча, як і сам фамільний склеп Липинських разом з католицьким цвинтарем, була знищена більшовиками.

Користувачі слухали поезію А. Славути-Логвиненко, переглянули фільми, створені, як Волинською телерадіокомпанією, так і іншими телестудіями, про визначного політика.

Додаткова інформація