У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва презентували книгу про подвиги українських воїнів

12 квітня у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась презентація третього видання книги «Вклоняємось доземно українському солдату».

Один із авторів видання, військовий журналіст полковник Володимир Скоростецький, розповів, що за три останніх роки об’їздив майже усю територію зони АТО – 475 кілометрів вздовж лінії зіткнення і разом з іншими журналістами має дуже багато зібраних матеріалів.

Перша книга серії «Вклоняємось доземно українському солдату» була написана у 2014 році. Незабаром було створене друге видання і, наприкінці 2016 року, до друку підготували третій випуск, у якому розповідаються історії про багатьох захисників-волинян.

Презентована третя книга серії складається із 59 історій про незвичайних людей, героїв, які виборюють незалежність України. На обкладинці – фото кавалера ордену Богдана Хмельницького, офіцера 93-ї окремої механізованої бригади та його трирічної доньки. Унікальність знімку в тому, що він засвідчує першу зустріч батька та дитини за період трирічної війни, адже донька народилася тоді, коли воїн відправився на Схід.

Присутні на презентації користувачі бібліотеки, студенти Луцького базового медичного коледжу з цікавістю слухали розповіді гостей, запитували про героїв книги, про непрості будні військових. На зустрічі виступили також заступник військового комісара Волинського обласного військового комісаріату підполковник Ігор Підлісний  та  учасники АТО. 

Володимир Скоростецький та гості зазначили, що проект не комерційний, а створений спеціально для бібліотек. Основна мета, яку перед собою ставили військові кореспонденти – написати про тих людей, які були поруч, із якими в бою не було страшно, скласти документальний літопис подій та не дозволити таким чином, задля чиїхось політичних інтересів, переписувати українську історію, історію патріотичної боротьби. 

Додаткова інформація