В об’єктиві – Японія

24 березня в рамках проекту «Жива бібліотека» до року Японії в Україні у бібліотеці відбулась зустріч із волонтеркою, фотографом, мандрівницею Лідією Кожевніковою.

Лідія люб'язно погодилась стати учасницею проекту та розповісти читачам, студентам Волинськаго коледжу Національного університету харчових технологій, про програму SWY, роботу молодих лідерів та подорож до Японії, Нової Зеландії та Республіку Фіджі, що відбулась завдяки програмі уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу» (Ship for world youth leaders program) з 16 січня по 4 березня 2017 року. За 29 років дії цієї програми Україна вперше взяла у ній участь. Міністерство молоді та спорту України, Посольство Японії в Україні, Фонд Богдана Гаврилишина, МЗС Україні шляхом відкритого конкурсу відібрали 8 учасників які представляли Україну у цій програмі в Японії. Серед учасників SWY 29 і була лучанка Лідія Кожевнікова. 

Лідія детально розповіла про культуру Японії, про те, як вона жила у японській сім’ї та подружилась із людьми із різних країн. Студенти мали змогу переглянути чудові авторські фотографії, відео та презентації.

Додаткова інформація