Великий українець Михайло Грушевський

Саме про Великого Українця йшлося під час історичної години, яку 21 вересня провели працівники читального залу книгозбірні для вихованок Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У кожного народу є свої історичні постаті першої величини. Для нас, українців, таким велетнем є Михайло Грушевський, 150-річчя від дня народження якого виповнилося 17 вересня 2016 року. Він належить до тих громадських діячів, які сповна пізнали велич і насолоду тріумфу і гіркоту поразки, але до кінця залишилися вірними ідеї усього життя – самоствердженню свого народу.

Без його діяльності неможливо уявити українську культуру, духовність і державність. Внесок Грушевського загальновизнаний, адже творча спадщина вченого і нині вражає не лише глибиною наукового висвітлення історичного процесу, а й надзвичайною актуальністю її повчального змісту для кожного з нас. 

Цікаву та змістовну розповідь гармонійно доповнили уривки з документальних фільмів. Повніше розкрити особистість визначного діяча, історика, першого президента української держави допомогла книжкова виставка «Особистість і доба Михайла Грушевського».

Додаткова інформація