День торта

День торта в бібліотеці

 

У середу, 20 липня, бібліотека та Пункт європейської інформації,  запрошували лучан на День торта.

«Сьогодні бібліотекарі із допомогою книг «приготували» торт книжкову святкову інсталяцію. Бібліотека має дуже багато ресурсів про те, як приготувати торт. Наш книжковий торт – це побажання  всім миру, злагоди, любові та заклик до читання. Це символ добра, любові, об'єднання людей, тому в рамках свята його можна не тільки спекти, але і ... намалювати, зліпити, зв'язати, створити з будь-яких матеріалів, які попадуться під руку. Головне, щоб він порадував і вас, і оточуючих.... Немає межі фантазії! А ще можна просто відправити або записувати на папері привітання друзям і знайомим, організувати дружню або корпоративну вечірку з чаюванням. Адже День торта – свято дуже веселе і життєствердне»  розповіла директор бібліотеки Алла Єфремова.

Відвідувачі свята мали можливість переглянути книги кулінарної тематики на виставці літератури «Липнева спокуса», взяти участь у євровікторині, зіграти в євролото та виготовити підставочки із фетру під час майстер-класу у творчій майстерні «На – вчись!». Переможці та активні учасники заходу отримували призи вершкове морозиво.

«Заходила в бібліотеку, побачила та взяла участь у святі. Було цікаво», – поділилась враженнями школярка Луцької гімназії № 21 Галина Мар’юк.

На запитання, із чим ще асоціюється День торта в бібліотеці – читачка, учениця Луцької гімназії № 18, Валерія Бекас відповіла так: «Дуже гарне свято. Асоціюється у мене  ще із дружбою та веселощами».

«День торта в бібліотеці – це не тільки вікторини і майстер-клас, а й радість, нові знайомства та усмішки. Надіюсь побувати на Дні торта ще раз», – підсумувала Галина Проць, учениця 9-го класу НВК № 26.

 

Додаткова інформація