Літо з бібліoтекою

Ще бринять у вухах веселі переливи останнього шкільного дзвоника і літо вже готове відкрити свою чарівну браму аби покликати вас у повну пригод та див подорож своїми казковими стежинками, солоними морськими хвилями, неозорою блакиттю неба та духмяними зеленими травами… Аж дух захоплює від передчуття чогось нового, незвіданого та феєричного. Але, водночас, так не хочеться ось так одразу розлучатися з тими друзями, котрі ділили навпіл всі радощі та, іноді, печалі  трудових навчальних буднів і стали вже майже рідними людьми. Для цього, власне, й створені літні шкільні табори: аби можна було вдосталь поспілкуватись з однокласниками в неформальних обставинах; на вчителів улюблених іншими очима подивитись; гарно провести дозвілля та й навчитися, водночас, чомусь хорошому, корисному, красивому та приємному. А кращого за бібліотеку місця, – аби і розважитись, і порозумнішати, – годі й знайти.

Отож, ми з великим ентузіазмом і вкотре вже включились в цей захоплюючий процес і вже вчора раді вітати були перших наших гостей: два хвацькі гурти «Капітошка» та «Сонечко» із літнього дитячого табору при  загальноосвітній школі №1 міста Луцька. Саме з ними ми мали дуже цікаву розмову під кодовою назвою «Ласкавий хижак» – про пухнастих та  муркотастих створінь, володарів багатьох людських сердець, домашніх улюбленців  – котів. Від цієї зустрічі і ми, і малеча мали безліч яскравих емоцій, каскади позитиву та заряду бадьорості, бо тема ця воістину невичерпна, благодатна та однозначно налаштовує тільки на добро. Звичайно ж, дружно дивилися смішні кіноролики, щедро ділилися бувальщинами, а ще – домовилися допомагати тим тваринкам, котрим не пощастило ще знайти господаря і не залишати їх бодай без води в наших літніх та часом аж надто як для наших широт  спекотних асфальтових джунглях. 

Сьогодні ж до нас у гості влетів галасливий вихор зі шкільного табору при гімназії №4 нашого ж міста і для них теж знайшлося кілька цікавинок. В той час, коли частина дітлахів з гурту «Сонячні зайчики» вправлялась у плетінні модних фенечок у нашій Творчій майстерні «На-вчись!», їхні друзі із «Сонячного промінчика» та «Живчика» мали змогу зустрітись з представниками дуже потрібної суспільству професії – новою поліцією України, де з перших вуст дізнались чимало справді корисної інформації про безпеку життя в цьому великому, загадковому,  прекрасному, але час від часу досить екстремальному світі. Звичайно ж, що і ті, й інші, отримали свою порцію свіжих вражень, практичних навичок і геть таки не зайвих знань. А головне, що коли вони завітають до нас знову, то на них обов’язково чекатиме ще щось не менш інтригуюче, привабливе, цікаве, хвилююче та ще й здатне спонукати до роздумів та надихнути…ну, якщо не на подвиг, то хоча б прочитати, побачити, почути, створити щось своє, унікальне, автентичне і, в результаті, збагнути, що найкращим цього літа у них було саме перебування у шкільному таборі… в ті дні, коли вони навідували саме нашу привітну та завше гостинну книгозбірнюJ

Додаткова інформація