МОЯ НОВА ПОЛІЦІЯ

9 лютого 2016 року у читальній залі бібліотеки відбулась чергова зустріч із новими поліцейськими учнів ЗОШ с. Гірка Полонка та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Зустріч відбулась в рамках проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції», яку започаткували IREX/Україна в партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL). Його мета – вибудувати довіру та встановити плідні стосунки між новою поліцією та громадянами, для яких вона працює і яких має захищати.

Слухачам цікаво було дізнатись про роботу нової патрульної поліції, правила дорожнього руху в містах та селах, адже причиною небезпечних  пригод стає безтурботність, недисциплінованість, небажання дотримуватися їх, або просто  зневажливе ставлення до них.

На питання школярів та ліцеїстів відповідали патрульні поліцейські 2 роти Анна Видринська, Роман Герасимчук,  4 роти – Олена Цейко, Сергій Бадалян. Основним меседжем їх відповідей було: виховання культури громадянина і надія на позитивні зміни в свідомості кожного з нас, тоді відбудуться зміни і в державі.

Наступна зустріч поліцейських в рамках проекту відбулась в Луцькій спеціалізованій школі  І-ІІІ ступення № 1. 

Найбільш активні учасники заходів отримали значки, магніти, закладки до книг.

Додаткова інформація