Олійник

22 жовтня 2015 року святкував своє 80-ліття видатний український поет, журналіст, державний та громадський діяч, лауреат багатьох державних премій, Герой України і наш із вами сучасник Борис Олійник. Поезію шанованого ювіляра, Олесь Гончар колись означив лаконічно, обсягово і влучно: «Твори Бориса Олійника вже витримали суворий іспит часом, і вони, без сумніву, принесуть читачеві радість активного співпереживання. Перед нами поет мислячий, гострий, глибокий, чия творчість нині стає поряд з тими художніми цінностями, що їх подарували своєму народові найталановитіші співці України». Та особистість Бориса Олійника знаменують не лише творчі здобутки, а й гідні поваги вчинки із його книги буття.

Саме про великого митця, про його творчий доробок йшла розповідь  на  літературно-музичному вечорі «Стою на своїй землі». Його твори вирізняє вражаюче багатство, світло, простота думки. Вони  непомітно, але неминуче допомагають  людині ставати людиною. Яких би тем не торкався мудрий і вимогливий поет, вони набирають особливого, неповторного звучання правди і краси.

У проведені заходу взяли  участь вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, які майстерно та творчо донесли до слухачів красу та силу віршів одного з найяскравіших поетів-сучасників. На заході  були продемонстровані фрагменти документальних фільмів, тематичні відеоролики, музичні твори, прозвучали пісні на слова поета.

Книжкова експозиція «Коли вже народився ти поетом, за все відповідай у цім житті»» презентувала літературні збірки Б.Олійника   та  літературу про життя та творчість майстра.

 

Додаткова інформація