Квест «Шляхами історії славетного Лучеська»

Діти, як ніхто, потребують свята, світла наших душ, любові, турботи і піклування… Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим.

25 серпня 2015 року в рамках заходів, приурочених до Дня святкування 930-річчя міста Луцька та Дня незалежності України, проводився дитячий квест «Шляхами історії славетного Лучеська», який проходив за маршрутом від Волинської обласної бібліотеки для юнацтва до Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. В книгозбірні діти познайомились з виданнями про наше славне місто на виставці «Чолом, тобі, Лучеську!»

Співоорганізатором та спонсором квесту став Луцький міський центрсоціальних служб для дітей, сімї та молоді. Участь у змаганні взяли діти-сироти, які знаходяться під опікою. Вони грали в ігри «Показуха» та «Вгадай мене», вирішували ребуси, розгадували загадки, розшивровували таємничі тексти, прослуховували мелодії пісень та вгадували їх назви. Завданням квесту під девізом «Пазли склади – отримай скарби»було скласти пазл з зображенням пам’ятника Лесі Українки. Випробування, яке складалось із 13 етапів, долали 2 команди: «Сині» та «Жовті». Після кожного етапу команда отримувала підказку до наступного. Наприкінці гри команда «Синіх» перша за зібраним фото-пазлом змогла знайти місце, де знаходились призи. В подарунок діти отримали від спонсорів шкільне приладдя, іграшки та морозиво, яким із задоволенням ласували. 

Це була чудова пригодницька гра, командна гра-пошук – рухлива та одночасно інтелектуальна.Вона надзвичайно сподобалась дітям та їх піклувальникам. Поєднання свіжого повітря, інтелектуальних зусиль та азарту змагання – це чудово!

 

Додаткова інформація