Квест

Волинська обласна бібліотека для юнацтва 17 липня 2015 року спільно з Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві із КП «Парки та сквери м. Луцька» у центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки взяла участь у волонтерській акції «Мирна Україна» для дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки. До проведення акції долучалися волонтери з м. Жешува Республіки Польща, які перебували у Луцьку в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства.

У рамках акції працівники бібліотеки організували сімейний квест. Сімейний квест – чудова пригодницька гра, командна гра-пошук – рухлива та одночасно інтелектуальна. На учасників чекала весела подорож-змагання. Завданням квесту було скласти пазл з зображенням місця, де знаходяться подарунки, і швидше за команду суперників знайти його. Команда, яка прийшла другою, теж отримала втішні презенти. Учасники квесту відгадували загадки, ребуси і вирішували логічні завдання, а всі підказки інтригували, змушували орієнтуватись і стрімко переміщатись територією парку.

Учасники квесту ділились на команди: «Сині» та «Жовті». Стартував квест біля канатної дороги, де всі учасники отримали своє перше завдання. Випробування складались із 13 етапів. Після кожного випробування команда отримувала пазл. Наприкінці гри команда «Синіх» перша за зібраним фото-пазлом змогла знайти місце, де знаходились призи.

Гра-квест надзвичайно сподобалась дітям, вони отримали безліч нових вражень та позитивних емоцій. Організаторам вдалось підтримати сім’ї учасників АТО, об’єднати діток у веселій грі, дати можливість проявити себе творчо, інтелектуально, гуртом долати перешкоди, виконувати завдання і розуміти, що результат залежить не від когось одного, а від взаємодії всіх членів команди. 

Враження учасників надзвичайно позитивні, адже це нові знайомства та цікаві емоції. Всі гарно провели час, залишились задоволеними - як учасники, так і організатори. 

 

    

     Більше фото тут

Додаткова інформація