Квітень 2015

 Увага! Голосування!

Інтернет-конкурс малюнка «Малюємо казку»

В альбомі представлені роботи, найкращі з яких будуть відібрані для обкладинки та ілюстрацій до книги для дітей «Долина ельфів». Обирайте найкращі на Вашу думку роботи та тисніть "Мені подобається"! 


 

Волинські військові зустрілися зі студентами у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва. Бійці поділилися з присутніми спогадами з війни. 

На зустріч завітали волиняни, які брали участь у бойових діях на Сході України, – заступник волинського обласного комісара майор Ігор Підлісний, майор Олег Кобилянський та старший лейтенант Володимир Малишевський, бійці Олександр Ткачик, його товариші Павло і Юрій з 51-ої бригади, а також добровольці з ГО «Національний Альянс» Богдан Бальбуза та Сергій Мерчук.

             


22.04.2015 ро 15.00 в читальній залі пройшла зустріч під назвою «Мандруємо з книгою» із земляком, мандрівником, альпіністом та дайвером Ігорем Случиком. Вона відбулася в рамках Всеукраїнської акції «Українська молодь читає».


 

Сучасна бібліотека має бути привабливою та багатогранною. Вона потрібна людям як джерело інформації, як шлях до душі кожної людини. Тому так важливо створити максимально комфортне середовище, щоб стати цікавим домом для тих, кому потрібна книга, читання, психологічне розвантаження. Ми не обмежуємось традиційними формами, а шукаємо  нові шляхи популяризації бібліотечних ресурсів і розповсюдження знань, щоб не загубити свій імідж і залишатись втіленням чогось нового. 

16.04.2015 року в рамках Всеукраїнської акції «Українська молодь читає» Волинська обласна бібліотека для юнацтва провела бліц-опитування серед юнаків та дівчат обласного центру. Пропонуємо переглянути  відеосюжет.


       У рамках Всеукраїнської акції «Українська молодь читає» 16 квітня о 15.00 бібліокафе «Читати знову модно!» запросило в гості.  Справді, де ще найкраще розмовляти про читання, як не у бібліотеці. А невимушену атмосферу спілкування створили запашні напої, легенькі снеки, файна музика, візуалізація цікавої інформації та творче оформлення залу.

          Титанічну роботу в дослідженнях діяльності ОУН та УПА представив юнацтву кандидат історичних наук Ярослав Антонюк. Презентація книги «Український визвольний рух у постатях керівників. Волинська та Брестська області (1930–1955)» з серії «Літопис УПА», (видана в Торонто), відбулася 8 квітня в читальній залі книгозбірні за сприяння нашого доброго сусіда і друга Дмитра Головенка – директора видавництва «Ключі» та «Книгарні на Волі».

На початку зустрічі виступив перший заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик. Він зазначив, що керівництво області стає на захист українців та української історії й надалі сприятиме у друкуванні книг з  національної історії.


     Майстер-клас із розпису писанки «Великодня веселка» провели студенти Інституту мистецтва СНУ ім. Лесі Українки Богдана Місюк та Ірина Ільчук. Вихованці Жидичинського молодіжного братства та недільної школи мали змогу ознайомитися із народними українськими традиціями та створити власну писанку.

Додаткова інформація