Мандруємо з книгою

22.04.2015 р.о 15.00 в читальній залі пройшла зустріч під назвою «Мандруємо з книгою» із земляком, мандрівником, альпіністом та дайвером Ігорем Случиком. Вона відбулася в рамках Всеукраїнської акції «Українська молодь читає».

Ігор Случик – цікава особистість, великий книголюб і завжди мандрує з книгою. В мандрівках світом книга є для нього добрим порадником і другом.

Наш гість, як альпініст, побував у Карпатських та Кримських горах, а також на Уралі, Кавказі, Гімалаях… Піднімався на вершини гір Ельбрусу та Казбеку, найвищу точку Північної Америки – шеститисячник  Мак-Кінлі.

Як дайвер занурювався у водні глибини Червоного моря.

Ігор – великий патріот, і завжди у далекі мандрівки бере з собою прапор України.

Він багатогранна та талановита особистість. В одній із подорожей на Охотське море написав поему «Моя мандрівка» на вісімнадцять друкованих аркушів. 

Як фотохудожник та кіноаматор у номінації «Портрет туриста»  та за «Серію фільмів про мандрівки» він отримав перші премії на Волинському туристичному фестивалі «Вітрила пригод» (2012 р.).

Студенти факультету міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, які були запрошені на зустріч,  зацікавлено слухали розповіді Ігоря Случика, дізнавалися про його плани на майбутнє.

Під час вікторини «Мандруємо світом», організованої в рамках заходу, студенти вразили своєю ерудицією: знанням країн світу, географічних назв тощо. Про це засвідчили швидкі і обґрунтовані відповіді. 

Це була незабутня та цікава зустріч. Всі присутні переконалися в тому, що не має нічого кращого, ніж пізнавати світ, мандруючи з книгою.

Додаткова інформація